تماس با اوتی کالا

قطعاً ما در فروشگاه اوتی کالا برای آن که بتوانیم به بهترین شکل به شما عزیزان خدمت­رسانی نماییم به ارتباط با شما عزیزان نیاز خواهیم داشت. شما عزیزان با پیشنهادات و انتقادات خود می­توانید ما را در راستای بهبود خدمات و کالاها یاری نمایید. از این رو بسیار مفتخر خواهیم بود که از طریق راه­های ارتباطی، با ما در ارتباط باشید و در جهت گسترش و بهبود خدمات و کالاهای فروشگاه اوتی کالا، در کنار ما باشید تا بتوانیم همواره بهترین خدمات و باکیفیت­ ترین محصولات را به شما ارائه دهیم.

لذا شما عزیزان این امکان را داشته تا از طریق راه­ های ارتباطی در فضای مجازی و شماره­ تماس ­های موجود در فروشگاه و نیز از طریق مراجعه حضوری به فروشگاه، پیشنهادات و انتقادات خود را به گوش ما رسانده تا بتوانیم روز به روز در ارائه خدمات به شما عزیزان موفق­تر عمل کنیم. تیم پشیبانی فروشگاه اینترنتی اوتی کالا همواره تمام تلاش خود را به کار گرفته تا شما عزیزان یک خرید امن، باکیفیت و مقرون به صرفه را تجربه کنید و همچنین بتوانید بدون هیچ نوع مشکلی سفارش خود را در سایت ثبت نموده و محصول خود را به سلامت تحویل بگیرید..

تیم پشتیبانی اوتی کالا

برای آن که در تمامی مراحل خرید در کنار شما عزیزان باشیم، تیم پشتیبانی اوتی کالا در هر هفت روز هفته مدام در تلاش است تا هر نوع مشکل شما در خرید را در کوتاه­ترین زمان ممکن از بین ببرد و به شما کمک کرده تا به راحتی خرید خود را انجام دهید. از این رو با تیم پشتیبانی اوتی کالا خیال شما آسوده و راحت خواهد بود که هیچ مشکلی مانع از خرید محصولات موردنیازتان نخواهد بود.

راه­ های ارتباطی مختلفی برای شما عزیزان در نظر گرفته شده تا بتوانید از طریق آن­ها، خیلی زود با تیم پشتیبانی تماس گرفته و مشکل را مطرح کنید تا هر چه زودتر به آن رسیدگی شود..

تماس با اوتی کالا

ایمیل

info@otikala.com

تماس با اوتی کالا

نشانی فروشگاه

آدرس دفتر مرکزی:استان: آذربایجان شرقی، شهرستان : جلفا، بخش : مرکزی، شهر: جلفا، روبه روی شجاع مجتمع ارس پلاک 20

تماس با اوتی کالا

تلفن ثابت

02191307343
10 صبح الی 18

تماس با اوتی کالا

شماره تماس

02191307343