5 مدل خط چشم برای چشمهای درشت و گرد ( مناسب انواع سبک میکاپ )

آخرین بروز رسانی: 25ام خرداد, 1403
5 مدل خط چشم برای چشمهای درشت و گرد ( مناسب انواع سبک میکاپ )

در میکاپ روزانه و مجلسی، آرایش چشم‌ها از جایگاه بسیار ویژه‌ای برخوردار می‌باشند. با اجرای جدیدترین و به‌روزترین تکنیک‌های میکاپ می‌توانید نقطه اوج زیبایی را خلق کنید. برای چشم‌های درشت باید از شیوه‌های نوین و ابتکاری میکاپ کمک بگیرید. بر حسب نوع میکاپ خود باید بهترین مدل را جهت اجرا انتخاب کنید.

مدل خط چشم برای چشم‌های درشت

بر حسب فرم چشم خود باید مدل خط چشم دخترانه برای چشم های درشت را جهت اجرا انتخاب کنید. برای خط چشم کشیدن باید نهایت دقت و وسواس را به خرج دهید. کوچک‌ترین خطایی می‌تواند فرم کلی چشم‌ها را تغییر دهد.

●خط چشم گرافیکی برای چشم‌های درشت و گرد

یکی از تکنیک‌های جدید و حرفه‌ای میکاپ خط چشم گرافیکی می‌باشد. این نوع از خط چشم برای چشم های درشت و گرد جذابیت بصری غیر قابل وصفی را برای چشم‌ها به وجود می‌آورند. همچنین حالت گردی و درشتی چشم را به خوبی می‌پوشاند. برای اجرای این خط چشم نیاز به یک آینه کوچک دستی دارید.

آینه را در فاصله مناسبی از چشم قرار دهید و سپس خط چشم مایع یا کوزه‌ای خود را در دست بگیرید. از قسمت انتهایی پلک بالا یک خط مورب در امتداد انتهای پلک بکشید.

این خط باید صاف و بدون خطا کشیده شود و سپس برای مرحله دوم قسمت انتهایی خط کشیده شده، را به نقطه ابتدایی پفی پلک متصل کنید. بر حسب میزان درشتی و فرم چشم خود می‌توانید خطوط خط چشم را نازک یا کلفت کنید. با تمرین و تکرار می‌توانید به نحو احسن این خط چشم را اجرا کنید.

همچنین با استفاده از بهترین مارک سایه چشم و انتخاب رنگ مناسب میتوانید جلوه بهتری به چشم هایتان دهید.

●بهترین خط چشم برای چشمهای گرد، روباهی

از ترفندهای جدید حوزه میکاپ می‌توان به خط چشم روباهی اشاره کرد. این مدل چشم‌های شما را کشیده و خوش فرم‌تر از هر زمانی نشان خواهد داد. همچنین چشم‌ها را از حالت گرد خارج خواهد کرد. برای اجرای این مدل بهتر است، از خط چشم‌های برند کالیستا کمک بگیرید. این مدل از خط چشم ماندگاری بسیار بالایی دارد و نحوه استفاده از آن بسیار راحت می‌باشد. برای اجرای این تکنیک ابتدا خطی مماس با دم ابروی خود بکشید.

در مرحله بعدی گوشه پلک را به انتهای خط چشم متصل کنید. داخل مثلث ایجاد شده را با مواد خط چشم پر کنید. سپس بر حسب نوع آرایش خود می‌توانید دنباله خط چشم را کوتاه یا بلند کنید. تا حدامکان خط چشم را رو به بالا و با زاویه ۹۰ درجه بکشید. این مدل خط چشم کشیدن باعث لیفت چشم‌ها به سمت بالا خواهد شد.

●خط چشم ظریف دخترانه برای چشم درشت

اگر به اجرای یک میکاپ نچرال و عروسکی علاقه‌مند هستید؛ خط چشم ظریف دخترانه بهترین گزینه به عنوان خط چشم برای چشمهای درشت می‌باشد. این نوع از خط چشم میزان گردی چشم را به شدت کاهش می‌دهد. برای اجرای این خط چشم حتما مژه‌های خود را کامل ریمل بزنید. برای این مورد میتوانید از ریمل بل ژله ای با کیفیت استفاده نمایید.

پس از ریمل زدن یک خط چشم ظریف از بن مژه پلک بالا بکشید. برای ایجاد ظرافت بیشتر از کلفت کردن خط چشم تا حدامکان خودداری نمایید. خط چشم نارنجی کالیستا، بهترین محصول برای اجرای این مدل می‌باشد. با این تکنیک ظرافت حداکثری را می‌توانید برای چشم‌های خود به وجود بیاورید.

شما با این مدل خط چشم برای چشمهای درشت می‌توانید نگاهی جادویی و اعجاب انگیز را برای خود به ارمغان بیاورید. این خط چشم می‌تواند طراوت و شادابی خاصی را برای چشم‌های شما به وجود بیاورد. با این خط چشم می‌توانید تکنیک میکاپ نود را اجرا نمایید.

 

 

●خط چشم دنباله دار برای چشم‌های بزرگ و گرد

اگر به دنبال اثبات مهارت و استعداد خود در میکاپ هستید؛ حتما این خط چشم را امتحان کنید. خط چشم دنباله دار زوایای جدیدی از زیبایی را می‌تواند برای شما به ارمغان بیاورد. برای اجرای بهتر این تکنیک می‌توانید از انواع سایه‌های چشم کات کریس و همچنین خط چشم کالیستا بنفش نیز کمک بگیرید. این مدل از سایه‌های چشم می‌توانند مدل چشم‌ها را به طور کلی تغییر دهند. همچنین پس از اجرای این مدل خط چشم دخترانه برای چشم های درشت میزان پف پشت چشم را نیز می‌توانید کاهش دهید.

برای کشیدن خط چشم دنباله دار، بهترین آیتم استفاده از خط چشم‌های مویی می‌باشد. خط چشم‌های مویی راحتی بیشتری را برای فرد رقم خواهد زد. ابتدا برای اجرای خط چشم دنباله دار سه نقطه اصلی انتهای پلک، قسمت میانی پلک و انتهای ابرو را تعیین کنید.

این سه نقطه راهنمای کشیدن یک خط چشم حرفه‌ای را در اختیار شما قرار خواهد داد. به کمک خط چشم این سه نقطه را به یکدیگر وصل کنید. از خط چشم پاریس اصل مدل مویی می‌توانید برای اجرای این تکنیک به صورت حرفه‌ای کمک بگیرید.

بر حسب سلیقه خود می‌توانید قسمت دنباله خط چشم را کوتاه و یا بلندتر در نظر بگیرید. پس از اجرای این خط چشم برای ایجاد خطوط محو می‌توانید از سایه‌های اسموکی و مشکی رنگ کمک بگیرید. این مدل از سایه‌ها به تمیزی بیشتر میکاپ کمک خواهند کرد.

 

 

●خط چشم دبل برای چشم‌های درشت

یکی از راهکارهای ابتکاری برای تغییر فرم چشم در میکاپ، تکنیک خط چشم دبل می‌باشد. در این خط چشم برای چشم‌ های درشت و گرد در پلک پایین میزان گردی و درشتی چشم را کنترل می‌کنید. همچنین می‌توانید حالت چشم را بادامی و روباهی کنید.

برای کشیدن خط چشم دبل خط بالای چشم را می‌توانید به خط پایین چشم متصل نمایید. بهترین محصول برای اجرای این تکنیک خط چشم مویی گابرینی GABRINI مدل MATTE EYELINER BLACK می‌باشد.

در نهایت پس از اتصال این دو خط چشم شاهد تغییرات بزرگ در فرم و اندازه چشم‌ها خواهید بود.

دسته‌بندی: بلاگ

نظر شما برای ما با ارزشه

0 دیدگاه